חושבים על VDI? עצרו לרגע!

אינטגריטי תוכנה ממליצה לבצע VDI Assessment על מנת לבדוק התאמה לאוכלוסיות הרלוונטיות בארגון,
Sizing מדויק ופלטפורמה להערכת הכדאיות הכלכלית של הפרויקט.

העובדה הראשונה היא שישנם לא מעט פרויקטים בתחום של Desktop Virtualization שנכשלים או שאינם עומדים בתקציב הכספי שהוקצה עבורם מלכתחילה.
כאשר אנחנו באינטגריטי הלכנו ובדקנו את הסיבות לכך, מצאנו שרובם של הפרויקטים יצאו לדרך ללא חשיבה מוקדמת על התאמת הפתרון לארגון והערכת עלויות שגויה שנלקחה מראש.
מצוידים בהבנה הזו, חקרנו ובדקנו כיצד ארגונים בעולם נערכים לפרויקט VDI ולאחר מספר חודשים, "ארזנו" שירות ומוצר הכרוכים יחדיו תחת הכותרת: "VDI Assessment" המבוסס על Best Practices של חברות אינטגרציה בינלאומיות וכן על מתודולוגיה עסקית וטכנולוגית ייחודיות לנו שהותאמו לשוק הישראלי.

VDI Assessment הינו פרויקט קצר (חודש וחצי עד חודשיים) שמאפשר את ההכוונה בעולם המורכב של Desktop Virtualization.

מה כולל ה – VDI Assessment?

 1. פריסה של סוכן (agent) רזה וידידותי לתקופה של כ 4-6 שבועות בתחנות הקצה בארגון. מטרתנו היא לאסוף מידע רב ככל האפשר על פעילויות המשתמש מול תחנת העבודה, לאתר בעיות, לתת ציון לחוויית העבודה שלו ולבדוק את התאמתו להיות עמדה וירטואלית. אנחנו בעצם מייצרים כאן Data Warehouse או מערכת BI לחוויית המשתמש.
 2. מידע שנאסף על ידינו מגורמים רלוונטיים בארגון שמיועדים לתמוך בהערכת הכדאיות לפרויקט VDI. כך למשל נאסוף מידע על: מודל החלפת תחנות הקצה בארגון, היקף ועומס על מחלקת Helpdesk, תכניות ל DR, קצב פריסת מחשבים חדשים, היבטי אבטחת מידע ועוד.
 3. ניתוח של המידע ומתן המלצות:
  • תמונת מראה של חווית משתמש קיימת בארגון
  • פילוח אוכלוסיית הארגון ומידת התאמתם לוירטואליזציה
  • מתן Sizing מדויק מבחינת שרתים ואחסון לפרויקט וירטואליזציה
  • מתן פלטפורמה להכנת חישוב ROI לפרויקט
  • הכנת מצגת להנהלה עם סיכום והמלצות

הכלי האוטומטי בו משתמשת אינטגריטי תוכנה לצורך ביצוע מיפוי עצמאי ואיסוף מדדים הינו Systrack מבית חברת LakeSide. המוצר משמש לצורך ה- Assessment בלבד ואינו דורש עלות נוספת מצד הלקוח.

על מנת שתוכלו להתרשם בעצמכם להלן מספר תמונות מסך מהכלי:

VDI ASSessment

לסיכום – אנו מזמינים אתכם להתייעץ איתנו!
שווה לעצור רגע, לחשוב ולתכנן לפני שרצים לפרויקט!

לקבלת פרטים נוספים השאירו את פרטיכם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות