לקוחות מספרים

 • אסף שושני – הסוכנות היהודית

  אסף שושני – הסוכנות היהודית

  "היינו מחלוצי המעבר לטכנולוגיית הענן של Citrix ובחרנו באינטגריטי לביצוע פרויקט גדול ומורכב בסדר גודל כזה. לאורך כל הדרך קיבלנו שירות מקצועי, זמין ותמיד עם חיוך. אינטגריטי מהווה בשבילנו פרטנר כבר כמה שנים. הצוות מקצוען, בעל תודעת שירות גבוהה ויודע לספק לנו פתרונות יצירתיים בהתאם לצרכים המשתנים של הארגון."

  דצמבר 2021
 • אלכס ז'יליצקי – אפ.אמ.אר. מחשבים ותוכנה

  אלכס ז'יליצקי – אפ.אמ.אר. מחשבים ותוכנה

  "התחלנו לעבוד עם אינטגריטי באופן כמעט מקרי כאשר סייעו לנו עם בעיה נקודתית. מאז הרחבנו את הפעילות מולם בעולמות התשתיות ואבטחת המידע כאחד, בזכות האיכות האנושית והמקצועית אליה נחשפנו בהדרגה. העלינו לאוויר מספר פרוייקטים מוצלחים ואנחנו ממשיכים לקבל שירות מעולה הן בהיבט הטכני והן בהיבט המסחרי."

  דצמבר 2021
 • נדב רון – סלקום

  נדב רון – סלקום

  "אנו עובדים עם אינטגריטי כבר שנים רבות. ואין ספק שהיא כבר מזמן אינה סתם ספק עבורנו. אני מאוד מרוצה מהשירות והמקצוענות של אנשיה ומהיצירתיות במתן הפתרונות, ואני צופן לנו עוד המשך שיתוף פעולה ועבודה משותפת רבים בעתיד!"

  דצמבר 2021
 • אלון חודיר – מכון שלום הרטמן

  אלון חודיר – מכון שלום הרטמן

  "אנו במכון שלום הרטמן עובדים עם אינטגריטי כבר מספר שנים ומחזיקים מספר פתרונות שלהם. החוויה שלנו בעבודה מולם היא תמיד מאד חיובית, הן בפן המקצועי והם מבחינת החומר האנושי. אין ספק שהשילוב של הזמינות, המקצוענות והאדיבות של הצוות הוא המתכון הבטוח להצלחה לטווח הארוך."

  דצמבר 2021
 • אסף הילאלי – מי עדן

  אסף הילאלי – מי עדן

  "אנו במי עדן עובדים עם אינטגריטי כבר שנים רבות, ורואים בה לא רק ספק, אלא שותפה. לאחרונה ביצענו פרויקט גדול לשדרוג ה Netscaler וכמו תמיד, גם הפעם היינו מאד מרוצים הן מהשירות והן מהמקצוענות שהפגינו האינטגרטורים לכל אורך הפרויקט. אין ספק שהשילוב של פתרונות התוכנה שאנו מקבלים עם החומר האנושי בצוות הוא שילוב מנצח שנותן לנו שקט נפשי וביטחון מלא בעבודה מולם"

  נובמבר 2021
 • עידן מלעי – Ormat

  עידן מלעי – Ormat

  "אינטגריטי מספקת לנו מגוון פתרונות. ההון האנושי והדחף להצליח בשילוב פתרונות אלו, תרמו רבות לאורמת. אנו עובדים למול אנשים מקצוענים, נעימים שאפשר לסמוך עליהם."

  נובמבר 2021
 • מיקי גרשגורן – SafeCharge (Nuvei)

  מיקי גרשגורן – SafeCharge (Nuvei)

  "בעבודה המשותפת עם אינטגריטי מצאנו צוות מסור, מקצוען ובעל חשיבה מחוץ לקופסא . ויותר מהכל- מצאנו שותפים לדרך. השילוב של הצוות המצוין עם הפתרונות שאינטגריטי מספקת - הוא בעיניי שילוב מנצח "

  נובמבר 2021
 • חנניה עטרי – בנק איגוד

  חנניה עטרי – בנק איגוד

  "אני מודה כי הייתי סקפטי בתחילה לגבי היכולת של חברת אינטגריטי לטפל בבעיות תשתיתיות חוזרות ונשנות שחווינו. אולם, לאחר מספר ימי עבודה מאומצים נפתרו לנו תקלות שכבר היינו בטוחים שלא ניתן לפתרן...מאז אני יכול להגיד שזו החברה שעליה אני יכול לסמוך!"

  (מרץ 2013)
 • רזי גרינפלד- Cal

  רזי גרינפלד- Cal

  "אינטגריטי תוכנה הראתה לנו מה המשמעות של ספק שהוא גם שותף ל- Business שלנו. היכולת הטכנית של החברה בתחומי תשתיות ואבטחת מידע יחד עם יושרה חסרת פשרות והבנת הצרכים שלנו גרמו לכך שיהיה Win Win של יחסי עבודה לאורך זמן"

  (מאי 2016)
 • גולן והב – שיכון ובינוי

  גולן והב – שיכון ובינוי

  "שיכון ובינוי בחרה באינטגריטי תוכנה לביצוע שדרוג כולל במערך תשתיות הסיטריקס של הקבוצה. אני יכול להעיד על חווית לקוח מצוינת בהיבט המקצועי והאישי של עבודתנו מולם. אין לי ספק שבחרנו שותף לטווח הארוך בתחומי התשתיות ואבטחת המידע בארגון"

  (יולי 2015)
 • שי גוטמן – O.P.S.I

  שי גוטמן – O.P.S.I

  "בסופו של דבר עסקים עושים עם אנשים שאתה מעריך וסומך עליהם - וזה בראש ובראשונה המאפיין המיוחד של אינטגריטי. אנשי אינטגריטי ידעו לתמוך בתשתית הסיטריקס שלנו ו "להציל" אותנו במקרי תקלה קשים. בנוסף, אנו נשענים על מערכת הגלישה המאובטחת של אינטגריטי כפתרון אבטחת מידע רוחבי בארגון"

  (מאי 2016)
 • ספי דורון – בנק ירושלים

  ספי דורון – בנק ירושלים

  "בבנק ירושלים לא רואים באינטגריטי כעוד ספק אלא כשותף לדרך. אנשי החברה היו לצידנו בזמן משבר הקורונה במרץ 2020 ודאגו שהעבודה שלנו תימשך בצורה רציפה ומאובטחת גם מהבית. כבר תקופה ארוכה שאנו משתמשים במגוון מוצרי אינטגריטי בהם Citrix, ObserveIT, BigFix וחווית השירות והשימוש שלנו מצוינת. "

  (ספטמבר 2020)
 • ערן שוורץ – אוריין

  ערן שוורץ – אוריין

  "אוריין ביצעה מס' פרויקטים ביחד עם אינטגריטי, בתחומי אבטחת המידע והתשתיות, מוצרים כגון: Ironscales, Bigfix, Gytpol, Silverfort וביניהם פרויקט מרכזי להעברת כלל הארגון לפתרון CITRIX . מקצוענות האנשים, המחויבות והרצון להצליח יחד בשילוב עם פתרונות התוכנה שאינטגריטי מספקת תרמו רבות לארגון שלנו. "

  (אוגוסט 2020)
 • טל מצרי- מימון ישיר

  טל מצרי- מימון ישיר

  "התחלנו לעבוד עם חברת אינטגריטי בשנה האחרונה ונוצרה בינינו שותפות אמיתית. חווית השירות שלנו מצוינת ואנו זוכים לעבוד עם אנשים מקצועיים ומיומנים שאפשר לסמוך עליהם בכל עת, אנשים היודעים לספק פתרונות המותאמים לצורכי הארגון המשתנים שלנו. "

  (אוגוסט 2020)
 • רונן דביר – AIG

  רונן דביר – AIG

  "אינטגריטי מביאה איתה ערכים מוספים רבים בתחומי התשתיות ואבטחת המידע בארגון. ביצענו מס' פרויקטים משותפים עם אינטגריטי, ביניהם פתרונות bigfix, observeit, citrix, netscaler ו- crusoe. אנשיה זמינים, מסייעים בפתירת תקלות במהירות, מקצועיות ומסירות ואנו רואים בה שותף אמיתי לדרך. "

  (אוגוסט 2020)
 • שלמה שמאי – הפניקס

  שלמה שמאי – הפניקס

  "הפעילות שלנו עם אינטגריטי הינה מגוונת ונוגעת בתחומי תשתיות ואבטחת מידע מצד אחד (מוצרים כמו ObserveIT, BigFix) וכן בתחומי מיפתוח אוטומטי של מסמכים (טכנולוגיה של Top Image Systems). המשותף לכל הפעילויות היא הידיעה הברורה שיש באינטגריטי את האנשים שידעו לדלוור הן מהבחינה העסקית והן מהבחינה הטכנית ובקיצור - יש על מי לסמוך"

  (מאי 2016)
 • עוזי דביר – פרטנר תקשורת

  עוזי דביר – פרטנר תקשורת

  "יצאנו עם חברת אינטגריטי למסע וחזון משותפים. במבט לאחור עם מספר פרוייקטים מוצלחים אני יכול להגיד בשמחה שהחזון מתממש! פרטנר מצאה פרטנר - אינטגריטי זו חברה מקצוענית ושירותית מהמנכ"ל ועד אחרון העובדים. צפויה לנו עוד עשייה רבה משותפת בעתיד!"

  (מרץ 2013)
 • אלדד עומר – איילון חברה לביטוח

  אלדד עומר – איילון חברה לביטוח

  "אינטגריטי נבחרה לאחר תהליך בחינה ארוך של מספר חברות מומחים בתחום הסיטריקס בישראל. הצוות שהגיע ביצע עבודה מיומנת ומקצועית ע"י שיפור הביצועים במערך השרתים ובביצוע הגדרות אופטימליות בסביבה. בעקבות כך, התוודענו ורכשנו מוצרים ופתרונות נוספים שאינטגריטי משווקת אשר ראינו כי הם מוסיפים ערך רב לארגון"

  (אוקטובר 2013)
 • שפר אבלסון – הכשרת הישוב – ביטוח

  שפר אבלסון – הכשרת הישוב – ביטוח

  "אני חושב ששם החברה (אינטגריטי) מעיד בצורה הטובה ביותר על חווית הלקוח שלי. עבדתי מול אנשים נעימים, אמינים, מקצוענים שמחויבים להצלחה שלי. אין לי ספק שנמשיך לעשות עסקים יחד"

  (דצמבר 2011)
 • גיל צבר – מיטב דש

  גיל צבר – מיטב דש

  "יש לי אמון בארגון אשר חורט על דגלו שירותיות ומקצוענות בכפיפה אחת. במיוחד כאשר ישנה הלימה בין ההצהרה למעשים"

  (פברואר 2012)
 • מרק צוק – כימוביל

  מרק צוק – כימוביל

  "לאינטגריטי ערכים מוספים רבים בעולמות התשתיות ואבטחת המידע. מקצוענות האנשים, החתירה להצלחה ופתרונות התוכנה שאינטגריטי מספקת תרמו רבות לארגון שלנו. הערך המוסף מתבטא בין השאר בכך שגם כשיש קושי בהטמעת המוצר, ונדרשת השקעת זמן ומאמצים לטובת מציאת פתרון איכותי. כימוביל ביצעה מס' פרויקטים ביחד עם אינטגריטי (Crusoe Security , IronScales , Mange Engine) ובכל פעם נחשפנו לרמה גבוהה מאוד של אנשים ולעשייה שנעשית מכל הלב."

  (אוקטובר 2018)
 • שמעונה נווה – קבוצת לובינסקי

  שמעונה נווה – קבוצת לובינסקי

  "לובינסקי צועדת עם אינטגריטי יד ביד מאז כניסתי לתפקיד כסמנכ"לית מערכות מידע ודיגיטל ב 2015. אינטגריטי הביאה איתה ערכים מוספים רבים בתחומי התשתיות ואבטחת המידע בארגון – כך שחלק מההתפתחות של לובינסקי בתחומים אלה הוא בהחלט בעקבות תרומתה של אינטגריטי לעניין בעבודה בפעימות ובמעגלים שלובים עם הראיה העיסקית ומקסום יכולת ההכלה של הארגון. אני מציינת במיוחד את ההון האנושי בחברה שמבחינתנו הם חלק ממשפחת העובדים של חטיבת מערכות המידע. השילוב של רמה גבוהה במקצוענות ושירות, שיש לאנשי אינטגריטי יחד עם מוצרי התוכנה המצויינים (לדוגמה IronScales, Okta, Citrix NetScaler, ObserveIT) התחברו ביחד לפרוייקטים מצטיינים בארגון. "

  (ספטמבר 2018)
 • תמיר פחימה – אפקון

  תמיר פחימה – אפקון

  "אינטגריטי מספקת לקבוצת אפקון מגוון פתרונות אבטחת מידע לא שגרתיים ביניהם: Citrix NetScaler ו-IronScales, תמיד עם המון מחשבה ואיכות יישום מעולה. אנו רואים באינטגריטי שותפה אמיתית לדרך ,אשר מוצאת פתרון טכנולוגי מאובטח לצרכים העסקיים שעולים מהשטח. חברי הצוות תמיד זמינים, פותרים תקלות במהירות, מספקים תשובות מקצועיות ושירות מכל הלב וחשיבה מחוץ לקופסא."

  (ספטמבר 2018)
 • אלכס דרוקר – כצט

  אלכס דרוקר – כצט

  "מצאנו באינטגריטי פרטנר אמיתי. אנו עובדים עם אינטגריטי במגוון פתרונות, ביניהם IBM BigFix ופתרון הגלישה המאובטחת Crusoe Security. אינטגריטי מהווה עבורנו שותפה אמיתית לדרך. אנו נהנים מחווית שירות מעולה ואנשים מקצועיים ומיומנים שאפשר לסמוך עליהם."

  (ספטמבר 2018)
 • גיל בכר – הרץ

  גיל בכר – הרץ

  "לבקשתנו, אינטגריטי הציגה בפנינו פתרון לצורך חשוב בניהול מערכות הארגון. באינטגריטי דאגו לאפיון מלא, ליווי והטמעה מהירה של פתרון ה - Netscaler בארגון . נחשפתי במהלך הפרויקט לאנשים טכניים ברמה גבוהה מאוד, אשר שירותיות ושביעות רצון הלקוח בראש מעיינם. אני מאד מרוצה מהמענה המקצועי שקיבלתי ובטוח שנמשיך לעשות עסקים נוספים בעתיד. "

  (ספטמבר 2018)
 • חן עמרם – אלעל

  חן עמרם – אלעל

  "חברה נמדדת קודם כל באנשים שלה, ואת זה יש לאינטגריטי, הן ברמת ההנהלה והמכירות והן ברמה הטכנית. איך אומרים באלעל? הכי בבית בעולם! אינטגריטי מספקים לאלעל ערך מוסף גבוה בתחומי התשתיות ואבטחת המידע ועל זה מגיעה להם תודה גדולה!"

  (ספטמבר 2018)
 • יוסי מלכה – ממן

  יוסי מלכה – ממן

  "עסקים עושים עם אנשים. מצאנו בחברת אינטגריטי עובדים שנותנים את הלב והנשמה. ממן נהנית מעבודה מקצוענית עם פתרונות תוכנה מעולים בתחומי התשתיות ואבטחת המידע כגון הפתרון ObserveIT והפתרון BigFix מבית IBM."

  (אוקטובר 2018)
 • בל קיטאי – AIG

  בל קיטאי – AIG

  "אינטגריטי הביאו לייעול ושיפור תהליכי העבודה ב- AIG. על ידי שימוש במוצר IBM BigFix הצלחנו תוך זמן קצר לקבל דו"חות מדוייקים על מצאי השרתים ותחנות הקצה וכן לוודא שאנחנו עומדים ברגולציה ובדרישות הפנימיות בכל הקשור ל- EndPoints בארגון"

  (נובמבר 2013)
 • מוטי לנדס – קוקה קולה

  מוטי לנדס – קוקה קולה

  "עסקים עושים עם אנשים. מצאתי בחברת אינטגריטי מנכ"ל ועובדים הגונים שהם שחקני נשמה. קוקה קולה נהנית מעבודה מקצוענית עם פתרונות תוכנה מעולים בתחומי התשתיות ואבטחת המידע"

  (יוני 2013)
 • אייל כרמי – רמי לוי

  אייל כרמי – רמי לוי

  "יחסינו עם חברת אינטגריטי התחילו בשנה האחרונה עם פתרונות מוצלחים בתחום אבטחת המידע שהטמענו בחברה. הניסיון הראשון "פתח את הדלת" למוצרים ושירותים בתחומי התשתיות ואבטחת המידע אותם יישמנו בהמשך כאשר אינטגריטי כבר הייתה בחירה ברורה. הרמה הטכנולוגית הגבוהה באינטגריטי היא משהו שראוי לציון אבל מעבר לכך ומה שחשוב לא פחות, זכינו לעבוד עם אנשים שמעבר לרמתם המקצועית, הם ברמת מחויבות ואמינות מהגבוהים ביותר שיש"

  (מאי 2016)
 • אייל קלנר – קשת

  אייל קלנר – קשת

  "אינטגריטי מספקת לקשת פתרונות תוכנה ייעודיים בתחומים של סיסטם ואבטחת מידע. מעבר להיבטים המקצועיים שבהם אינטגריטי מצטיינת אנחנו נהנים מחוויית שרות ברמה גבוהה ואינטרקציה עם אנשים שפשוט כיף לעבוד איתם"

  (אוקטובר 2015)
 • בני פרידמן – האוניברסיטה הפתוחה

  בני פרידמן – האוניברסיטה הפתוחה

  "האוניברסיטה הפתוחה מסתמכת על תשתיות Citrix ו- PVS בכמה שירותי מחשוב מרכזיים. אנו מוצאים בחברת אינטרגריטי סטנדרט גבוה של מקצועיות, היכרות עמוקה עם הטכנולוגיה, יכולות תכנון וביצוע מעולות, ובד בבד – רמה גבוהה של מחויבות לנו כלקוח"

  (מרץ 2014)
 • עופר חן – שומרה חברה לביטוח בע"מ

  עופר חן – שומרה חברה לביטוח בע"מ

  "כבר ביישום הראשון שנדרשנו לפתח בתחום האינטגרציה בין מערכות הדואר והדימות, אינטגריטי תוכנה היתה הבחירה הטבעית. גם בהמשך, לאחר רכישת מוצרי ObserveIT ו- BigFix, נוכחנו כי מאחורי אינטגריטי עומד צוות מקצועי ומסור. ללא ספק, אינטגריטי היא אחד מספקי הבית של שומרה"

  (אפריל 2014)
 • דקל שביט -Leverate

  דקל שביט -Leverate

  "חברת Leverate בחרה במוצרי BigFix IBM ו- ObserveIT המיוצגים על ידי אינטגריטי לשיפור מערך אבטחת המידע בארגון. מעבר לידע המקצועי, המסירות והשירות אשר חברת אינטגריטי חרטה על דגלה, מצאתי באינטגריטי שותף אמיתי שניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות. אני שמח על בחירתי באינטגריטי והנני סמוך ובטוח שנמשיך לעבוד יחד לאורך שנים ארוכות"

  (נובמבר 2015)
 • שרון אללוף – פלאפון

  שרון אללוף – פלאפון

  "אינטגריטי תוכנה – מקצוענות ושירותיות ראויים להערכה. בפרק זמן מידי העמידו לנו כוח אדם מצוין ונתנו לנו שירות ברמה גבוהה. אנו נעזרים בידע המקצועי של החברה להגדיל את מעגלי האבטחה בבסיסי הנתונים במערכות קריטיות"

  (ספטמבר 2011)
 • עפר ברטמן – קבוצת ויסוצקי

  עפר ברטמן – קבוצת ויסוצקי

  "חיפשנו חברה מקצועית בתחום תשתיות ה Citrix אצלנו. לשמחתנו - מצאנו את חברת אינטגריטי. מלבד הרמה הגבוהה שלהם בטכנולוגיה הספציפית, הכרנו חברה שלא מתפשרת על איכות, זמינה ברמה גבוהה כאשר נזקקנו לסיוע דחוף ונחושים לפתור כל תקלה עד לפתרון המושלם"

  (מאי 2016)
 • ניר בן יהודה – Citrix

  ניר בן יהודה – Citrix

  ""אנחנו גאים בחברת אינטגריטי שממשיכה להתקדם בסולם השותפות עם סיטריקס והגיעה עד לראשו. דרגה זו שאליה הגיעה אינטגריטי היא לאחר שנה של עבודה מאומצת בשנת קורונה שבה נדרשנו לספק פתרונות מורכבים בזמן קצר לארגוני אנטרפרייז גדולים במגזר הבנקאות, ביטחון והייטק. אני יכול להגיד "שאפו" על הביצוע ועמדת המובילות אליה הגיעה אינטגריטי""

  (ספטמבר 2020)
 • אייל יחיאלי – Powerplug

  אייל יחיאלי – Powerplug

  "בהיותנו חברת סטארט אפ ישראלית שחשוב לה להצליח גם בארץ המקור שלה, חברת אינטגריטי מבצעת תפקיד מהותי בהרחבת חוג הלקוחות שלנו והצליחה לבסס באופן ניכר את מעמדנו בחברות האנטרפרייז בשוק הישראלי. שילוב היכולות של אינטגריטי - מערכות יחסים מצוינות עם מקבלי החלטות ברמה העסקית מצד אחד ומקצוענות טכנית מצד שני, הביאו להטמעות מוצלחות של תוכנת PowerPlug Pro בארגונים גדולים במגזרים הבטחוני, הפיננסי והטלקום בישראל"

  (מאי 2016)
 • אבי עמוס – מנכ"ל ObserveIT

  אבי עמוס – מנכ"ל ObserveIT

  "אינטגריטי תוכנה הצליחה בזמן קצר להרחיב את מעגל הלקוחות של ObserveIT בישראל. בזכות הקשרים אצל לקוחות Enterprise והמקצוענות חסרת הפשרות של עובדי אינטגריטי הרחבנו את הנוכחות שלנו בשוק"

  (אוגוסט 2012)

  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות