לקוחות מספרים

 • אלכס דרוקר – כצט

  אלכס דרוקר – כצט

  "מצאנו באינטגריטי פרטנר אמיתי. אנו עובדים עם אינטגריטי במגוון פתרונות, ביניהם IBM BigFix ופתרון הגלישה המאובטחת Crusoe Security. אינטגריטי מהווה עבורנו שותפה אמיתית לדרך. אנו נהנים מחווית שירות מעולה ואנשים מקצועיים ומיומנים שאפשר לסמוך עליהם."

 • תמיר פחימה – אפקון

  תמיר פחימה – אפקון

  "אינטגריטי מספקת לקבוצת אפקון מגוון פתרונות אבטחת מידע לא שגרתיים ביניהם: Citrix NetScaler ו-IronScales, תמיד עם המון מחשבה ואיכות יישום מעולה. אנו רואים באינטגריטי שותפה אמיתית לדרך ,אשר מוצאת פתרון טכנולוגי מאובטח לצרכים העסקיים שעולים מהשטח. חברי הצוות תמיד זמינים, פותרים תקלות במהירות, מספקים תשובות מקצועיות ושירות מכל הלב וחשיבה מחוץ לקופסא."

 • שמעונה נווה – קבוצת לובינסקי

  שמעונה נווה – קבוצת לובינסקי

  "לובינסקי צועדת עם אינטגריטי יד ביד מאז כניסתי לתפקיד כסמנכ"לית מערכות מידע ודיגיטל ב 2015. אינטגריטי הביאה איתה ערכים מוספים רבים בתחומי התשתיות ואבטחת המידע בארגון – כך שחלק מההתפתחות של לובינסקי בתחומים אלה הוא בהחלט בעקבות תרומתה של אינטגריטי לעניין בעבודה בפעימות ובמעגלים שלובים עם הראיה העיסקית ומקסום יכולת ההכלה של הארגון. אני מציינת במיוחד את ההון האנושי בחברה שמבחינתנו הם חלק ממשפחת העובדים של חטיבת מערכות המידע. השילוב של רמה גבוהה במקצוענות ושירות, שיש לאנשי אינטגריטי יחד עם מוצרי התוכנה המצויינים (לדוגמה IronScales, Okta, Citrix NetScaler, ObserveIT) התחברו ביחד לפרוייקטים מצטיינים בארגון. "

 • מרק צוק – כימוביל

  מרק צוק – כימוביל

  "לאינטגריטי ערכים מוספים רבים בעולמות התשתיות ואבטחת המידע. מקצוענות האנשים, החתירה להצלחה ופתרונות התוכנה שאינטגריטי מספקת תרמו רבות לארגון שלנו. הערך המוסף מתבטא בין השאר בכך שגם כשיש קושי בהטמעת המוצר, ונדרשת השקעת זמן ומאמצים לטובת מציאת פתרון איכותי. כימוביל ביצעה מס' פרויקטים ביחד עם אינטגריטי (Crusoe Security , IronScales , Mange Engine) ובכל פעם נחשפנו לרמה גבוהה מאוד של אנשים ולעשייה שנעשית מכל הלב."

שינוי גודל גופנים
ניגודיות