אקסלנס נשואה הטמיעה את פתרון הגלישה המאובטחת Smart Browser) Crusoe Security) כשלב מקדים בפרויקט פריסת סיטריקס VDI ארגוני

פורסם ב-15.03.2015

את הפתרון הטמיעה חברת אינטגריטי תוכנה

גורמים בשוק מעריכים את היקף הפרויקט במאות אלפי ש"ח

חברת ההשקעות אקסלנס נשואה סיימה בימים אלו את הטמעת פתרון הגלישה המאובטחת Smart Browser) Crusoe Security), להפרדת מחשבי הקצה בארגון מגלישה באינטרנט.
Smart Browser) Crusoe Security) הוטמע על גבי תשתית VDI של חברת Citrix.

שמעונה נווה, מנהלת מערכות מידע באקסלנס נשואה: "כחברה פיננסית לאקסלנס יש חשיבות ממעלה ראשונה לנושא אבטחת המידע בסביבת האינטרנט. אנו מחויבים להגנה מקסימלית כלפי לקוחותינו. ההגנה הטובה ביותר מבחינתנו היא הפרדה של סביבת הגלישה מהרשת הפנימית".

"פתרון ה – Smart Browser) Crusoe Security) הופך מבחינתנו את הנושא לפשוט וקל. נושאים כמו הפניית לינקים אוטומטית מתוך הרשת הפנימית, ניהול המשתמשים, הזדהות יחידה, ניהול וחסימת פלאשים, הורדת קבצים בצורה קלה וידידותית כולל התממשקות למערכת ההלבנה הארגונית – כל אלה נעשים באופן שהוא כמעט שקוף למשתמש ובביצועים מצויינים, זאת בנוסף לעמידה ברגולציות הנדרשות".

"בימים אלה אנו נמצאים בתהליך ליישום פרויקט VDI ארגוני מבוסס Citrix. בכוונתנו לנצל את התשתית הטכנולוגית הקיימת על מנת להצעיד את אקסלנס צעד גדול קדימה בכל הקשור למקסום יכולות ניהול והשקעות בתחנות הקצה בארגון".

גיל קורן, ראש צוות תשתיות באקסלנס נשואה, אשר היה אמון על פרויקט הגלישה המאובטחת ופרויקט ה- VDI, ציין: "שילוב העבודה הצמוד של הספק עם הלקוח אפשר פרויקט נכון ללקוח עם שמירת הידע בבית הלקוח בצוות תשתיות. מערכות אלו יאפשרו ניהול ריכוזי של תחנות העבודה , אחידות בגרסאות תוכנות, ניהול עדכוני תוכנה רוחביים אחידים, העלאת רמת האבטחה ברשת וכדומה".

ארז גולדשטיין, מנכ״ל אינטגריטי תוכנה: "אנו גאים בבחירה של אקסלנס ב- Smart Browser) Crusoe Security). אקסלנס מצטרפים לשורה של ארגונים שבחרו ויישמו את הפתרון ובכללם: מגדל ביטוח, בנק הפועלים, AIG, פסגות, מנורה מבטחים, בנק ירושלים ועוד. גרטנר כבר העריכו שאחת המגמות המרכזיות בעשר השנים הקרובות יהיה "Isolation" – בידוד הסיכון מהרשת הפנימית על ידי שימוש בטכנולוגיות וירטואליזציה. אנו משתלבים במגמה זו תוך שמירה על חווית משתמש מקסימלית. התשתית הטכנולוגית תשמש את אקסלנס גם לפרויקט VDI מתקדם שיביא לחיסכון, התייעלות ושיפור אבטחת המידע בארגון".

אודות אקסלנס

אקסלנס נשואה הינה חברה ציבורית הנחשבת לאחד מבתי ההשקעות -הגדולים והמובילים בישראל, והינה בעלת מגוון פעילויות הרחב ביותר בתעשייה. החברה מנהלת למעלה מ 90 מיליארד ₪. בחברה מועסקים 660 עובדים בתחומי פעילות שונים, ולה למעלה מ- 450 אלף לקוחות. מגוון השירותים של החברה כולל:קרנות השתלמות וקופות גמל, קרנות נאמנות,קסם תעודות סל,

יעוץ משכנתאות, ביטוחים, ניהול תיקים, חיתום, ניהול אופציות לעובדים ומסחר בבורסה.

השירותים ניתנים ללקוחות פרטיים ומוסדיים בארץ ובחו"ל ולחברות מסחריות.

אודות אינטגריטי תוכנה

חברת אינטגריטי תוכנה מתמחה במתן פתרונות תוכנה למגזר הארגוני בישראל תוך שימת דגש על יושרה, שרות ומקצוענות. פתרונות התוכנה כוללים מוצרים ייחודיים, הטובים ביותר מסוגם, מישראל ומחו"ל בשילוב עם שירותים מקצועיים על ידי מומחים טכנולוגיים מהדרגה הראשונה.

המוצרים והשירותים המסופקים על ידי החברה הינם במספר תחומים עיקריים: פתרונות CITRIX, אבטחת מידע, תשתיות תוכנה, וניהול תוכן ( ECM).

אודות Smart Browser) Crusoe Security)

המוצר Smart Browser) Crusoe Security) הוא המוביל כיום בתחום גלישה מאובטחת באינטרנט לארגונים. הפתרון הוא פרי מיזם משותף של חברת אינטגריטי תוכנה וחברת אמן ומשמש כבר עשרות אלפי גולשים בישראל מארגונים שונים. המוצר עבר עשרות סקרי אבטחת מידע ונמצא מתאים לשימוש בארגונים בטחוניים ופיננסיים מובילים.

 

לקבלת פרטים נוספים השאירו את פרטיכם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות