קוקה קולה הטמיעה את פתרון BigFix של IBM

פורסם ב-08.04.2014

חברת קוקה קולה הטמיעה את פתרון התוכנה BigFix המאפשר ניהול מרוכז של כל נקודות הקצה בארגון.

את הפתרון מבית IBM סיפקה חברת אינטגריטי תוכנה, שהינה שותפה עסקית בכירה של IBM ומתמחה במוצרי BigFix. גורמים בשוק מעריכים את הפרויקט בלמעלה מחצי מיליון ש"ח.

הפתרון מאפשר ניהול מרוכז של כל נקודות הקצה – שרתים ותחנות עבודה, פיזיות או וירטואליות – ללא תלות בפלטפורמה. המערכת משמשת את אנשי הסיסטם, התמיכה הטכנית ואבטחת המידע. ה- IBM Endpoint Manager – הינו פתרון המבוסס על טכנולוגיות BigFix, המספק נראות ובקרה בזמן אמת על כל יחידות הקצה והשרתים באמצעות שרת אחד, Agent אחד וקונסול ניהול אחד. הפתרון כולל הפצת עדכוני תוכנה לכל הסביבות, הפצת תוכנות ואפליקציות וכן בדיקת Compliance פנימיות וחיצוניות. פלטפורמה זו מאפשרת ללקוחות לנהל באופן מאובטח את תשתית מערכות המידע הגלובלית שלהם במידה רבה יותר של דיוק ומהירות, ובכך מבאה לשיפור הפיקוד, הבקרה, הנראות והגמישות העסקית.
מוטי לנדס מנהל מערך תשתיות ואבטחת מידע בקוקה קולה: "על ידי שימוש במוצר IBM BigFix הצלחנו תוך זמן קצר לקבל דו"חות מדויקים על מצאי החומרה והתוכנה וכן לוודא שאנחנו עומדים ברגולציה ובדרישות הפנימיות בכל הקשור לשרתים ותחנות הקצה בארגון. כאשר קיימת visibility ניתן לייעל את הבקרה ולהפוך את כל הקשור לניהול מחשוב הקצה לאוטומטי. בכוונתנו להמשיך ולפרוס את BigFix בשאר החברות הבנות בקבוצה".
ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי תוכנה מוסיף ואומר כי " IBM BigFix הוא המוצר הטוב ביותר מסוגו הקיים כיום ולקוחותינו מדווחים על שביעות רצון מעולה בכל פרמטר. היישום המדובר הוא מהרחבים והמקיפים ביותר שבצענו ואנו גאים להביא לארגון גדול ומורכב כמו קוקה קולה ערכים מוספים שמשפרים את היעילות התפעולית בארגון".

 

לקבלת פרטים נוספים השאירו את פרטיכם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות