אינטגריטי תוכנה מונתה לשותפה מסוג ״זהב״ של חברת Citrix העולמית

פורסם ב-22.10.2013

חברת אינטגריטי תוכנה קיבלה המינוי לאחר שורה של עסקות שביצעה בשוק הישראלי וכן הכשרת עובדים בדרגה הגבוהה ביותר במגוון טכנולוגיות של חברת Citrix.

בין הארגונים בהם בוצעו עסקות משמעותיות ניתן למנות את: פרטנר תקשורת, בנק הפועלים, אמדוקס, מגדל ביטוח, פסגות השקעות ועוד.

רון קופר, מנהל טכנולוגיות ראשי באינטגריטי תוכנה: "מינוי הזהב הוא תוצאה של חתירה למצוינות טכנולוגית עם דגש על צרכי הלקוח אשר הוכיחה את עצמה במגוון פרויקטים מתקדמים שבוצעו בקרב לקוחותינו בשנתיים האחרונות. הצוות הטכנולוגי שלנו מורכב מאנשים שזהו ה Passion שלהם ואנחנו גאים להיות בחזית הידע ומשקיעים בכך מאמצים רבים, דבר שכמובן מתבטא בערך גבוה ללקוחותינו.

בראיית השוק לעתיד, מלבד נושא הוירטואליזציה שמהווה תחום מבוקש ומרכזי, אנו פעילים כבר היום גם בתחומים נוספים כגון מובייל ארגוני ופתרונות תקשורת, תחומים שאנו כבר מובילים ופעילים. אני מצפה יחד עם כל הצוות להמשך עבודה עם הפתרונות המלהיבים שסיטריקס מביאה לעולם ה- IT."

ניר בן יהודה, מנהל פיתוח עסקי לשותפים ב Citrix: "אנחנו גאים בחברת אינטגריטי שעשתה דרך מהירה בסולם השותפות עם סיטריקס בפרק זמן קצר כל כך. אינטגריטי היא היום אחת משותפות הזהב של סיטריקס בישראל ומובילה פרויקטים מורכבים אצל לקוחות גדולים בתחומי Desktop Virtualization ו- Enterprise Mobility."

אודות אינטגריטי תוכנה

חברת אינטגריטי תוכנה מתמחה במתן פתרונות תוכנה למגזר הארגוני בישראל תוך שימת דגש על יושרה, שרות ומקצוענות. פתרונות התוכנה כוללים מוצרים ייחודיים, הטובים ביותר מסוגם, מישראל ומחו"ל בשילוב עם שירותים מקצועיים על ידי מומחים טכנולוגיים מהדרגה הראשונה.

המוצרים והשירותים המסופקים על ידי החברה הינם במספר תחומים עיקריים: פתרונות CITRIXאבטחת מידעתשתיות תוכנה, וניהול תוכן ( ECM).

אינטגריטי תוכנה מונתה לשותפה מסוג ״זהב״ של חברת Citrix העולמית

לקבלת פרטים נוספים השאירו את פרטיכם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות