שומרה חברה לביטוח הטמיעה את פתרון התוכנה BigFix המאפשר ניהול מרוכז של כל נקודות הקצה בארגון.

פורסם ב-17.07.2014

את הפתרון מבית IBM סיפקה חברת אינטגריטי תוכנה,
שהינה שותפה עסקית בכירה של IBM ומתמחה במוצרי BigFix

שומרה חברה לביטוח הטמיעה את המוצר בראש ובראשונה על מנת לשפר את אבטחת המידע של השרתים ומחשבי הקצה בארגון. באמצעותBigFix מופצים כל עדכוני אבטחת המידע במהירות ובקלות לכל שרת או תחנת קצה ללא תלות בסוג החומרה או מערכת ההפעלה.

לדברי אורן בן שלום, מנהל אבטחת המידע בשומרה חברה לביטוח, "BigFix היא מערכת הניהול המרכזית שלנו לשרתים ותחנות העבודה. כמנהל אבטחת המידע של הארגון אני מוודא כי כל עדכוני אבטחת המידע מופצים בצורה מרכזית ומנוהלת. בנוסף המערכת עוזרת לי לעמוד בנושאים הרלוונטיים שבתקני אבטחת המידע, הפנימיים והחיצוניים, באמצעות דוחות Compliance מפורטים עם גישה מעשית לביצוע אוטומטי היכן שיש פערים מול הרגולציה.
בן שלום מוסיף כי, "IBM EndPoint Manager נבחר לאחר בחינה מדוקדקת של מספר מוצרים בשוק. כמו כן, הבחירה באינטגרטור שיודע להפיק את המיטב מהטכנולוגיה היה פקטור משמעותי בבחירה. אינטגריטי תוכנה אכן סייעו לנו להעמיד מערכת ניהול מרכזית לשימוש אבטחת המידע בזמן קצר ותוך אכפתיות ושותפות מלאה לתהליך"

ארז גולדשטיין, מנכ"ל אינטגריטי תוכנה מוסיף ואומר כי " שומרה חברה לביטוח מצטרפת לשורה ארוכה של ארגונים במגזר הפיננסי שרכשו את מערכת IBM EndPoint Manager המבוססת על טכנולוגית BigFix וביניהם: מנורה מבטחים, הראל ביטוח, בנק הפועלים, בנק דיסקונט, אקסלנס נשואה, AIG, הפניקס ועוד. לשמחתנו, שביעות הרצון של הלקוחות היא בבחינת המשווק הטוב ביותר לפתרון. המערכת הינה מודולרית ומאפשרת בטווח הארוך ניהול מלא של כל השרתים ויחידות הקצה גם בתחומים כמו: הפצת אפליקציות ומערכות הפעלה, תמיכה מאובטחת מרחוק, מדידת שימוש בתוכנות במחשבי הקצה ובשרתים ועוד."


אודות אינטגריטי תוכנה

חברת אינטגריטי תוכנה מתמחה במתן פתרונות תוכנה למגזר הארגוני בישראל תוך שימת דגש על יושרה, שרות ומקצוענות. פתרונות התוכנה כוללים מוצרים ייחודיים, הטובים ביותר מסוגם, מישראל ומחו"ל בשילוב עם שירותים מקצועיים על ידי מומחים טכנולוגיים מהדרגה הראשונה. המוצרים והשירותים המסופקים על ידי החברה הינם במספר תחומים עיקריים: פתרונות CITRIX,אבטחת מידע, תשתיות תוכנה, וניהול תוכן ( ECM).

לקבלת פרטים נוספים השאירו את פרטיכם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות