אינטגריטי תוכנה – מונתה לשותפה מסוג Premier של Mcafee

פורסם ב-25.03.2012

אינטגריטי תוכנה מונתה על ידי חברת Mcafee לשותפה מסוג Premier

חברת אינטגריטי תוכנה מונתה ע"י חברת Mcafee לשותפה מסוג Premier החברה תמכור ותטמיע Database Security בשוק הישראלי.

מוצרי Mcafee בתחום הגנה על בסיסי נתונים מבוססים על רכישתה של חברת Sentrigo הישראלית לפני כשנה ונמצאים בשימוש של עשרות לקוחות בישראל ממגזרים שונים וביניהם מגזר הביטחון, הטלקום והפיננסים.

חברת אינטגריטי תוכנה עוסקת בכל תהליך המכירה וההטמעה של מערכות אבטחת מידע שלMcafee DB Activity Monitoring ולאחרונה אף הקימה צוות מומחים ייעודי לתחום הזה בעקבות התגברות המתקפות על נתונים רגישים כגון טבלאות מידע של פרטי כרטיסי אשראי, פרטים חסויים של לקוחות או שכר עובדים.

רון קופר, CTO של אינטגריטי תוכנה, מדווח על התעניינות גוברת והולכת במערכות הגנה פנימיות: "ארגונים היום מודעים לכך שלא מספיקה רק אבטחה מסוג FireWall או מניעת דלף מידע, אלא דרושה הגנה אמיתית על נכסי הארגון הנמצאים בבסיסי הנתונים. אנו מספקים הגנה מעולה לבסיסי נתונים מסוג אורקל או מיקרוסופט וזאת על ידי שימוש קל ופשוט במוצר המבוסס על טהרת התוכנה. כיום אנו תומכים במגוון לקוחות ממגזרים שונים כגון פלאפון, ביטוח אליהו, עיריית תל אביב, הכשרת הישוב ועוד. לאחרונה החלנו במתן שרות הגנה על בסיסי נתונים גם במודל של שירות חודשי ללקוחות על מנת לאפשר גם לגופי SMB להיעזר בטכנולוגיה זו להגנה וניטור של מידע רגיש".

אודות אינטגריטי תוכנה

חברת אינטגריטי תוכנה מתמחה במתן פתרונות תוכנה למגזר הארגוני בישראל תוך שימת דגש על יושרה, שרות ומקצוענות. פתרונות התוכנה כוללים מוצרים ייחודיים, הטובים ביותר מסוגם, מישראל ומחו"ל בשילוב עם שירותים מקצועיים על ידי מומחים טכנולוגיים מהדרגה הראשונה.

המוצרים והשירותים המסופקים על ידי החברה הינם במספר תחומים עיקריים: פתרונות CITRIXאבטחת מידעתשתיות תוכנה, וניהול תוכן ( ECM).

לקבלת פרטים נוספים השאירו את פרטיכם

שינוי גודל גופנים
ניגודיות